הבית נשאר פרוץ?

 

טעויות שכיחות שעולות ביוקר:

◊ בחירה לא נכונה של סוג החלון (סידרה) ביחס לגודל הפתח – זה רק עניין של זמן עד שהחלון לא יפתח באופן חלק וקל, יתחיל להיתקע ולא יהיה אפשר לנעול אותו, בנוסף גם הבידוד והאיטום יפגעו. לעיתים כאשר הפתח גדול והתקציב מוגבל יש נטיה להתפשר…

הפרופיל והחלון חייבים להיות מותאמים לגודל הפתח.

◊ חלון המיוצר ע"י חברה לא ידועה ומוכרת- הודאות על איכות המוצר מוטלת בספק, יש כאן הימור! בנוסף מידה ויהיה צורך בתיקון או שינוי לא בטוח שיהיו חלקים זמינים, אם בכלל, למשל זגוגית שנשברה ויש להחליפה.

חברות כמו קליל, אקסטל, וחברת OPR המייבאת חלונות איכות, הינן מוכרות ובעלות מוצרים איכותיים. יש אבא ואמא למוצר.

◊ חברת התקנה שמשתמשת בחומרי אטימה ובידוד מקצועיים- מה שעולה בזול, בסופו של דבר עולה ביוקר…מיד לאחר ההתקנה החלון יראה נפלא אך עם הזמן ואתגרי מזג האויר האטימה לא תחזיק וכן הבידוד, יהיה צורך לקרוא לבעל המקצוע לסשן תיקונים שוב ושוב. זמן, עצבים, לכלוך…

◊ אחריות- אחריות למשך שנה הינה המינימום המקובל היום בתחום, לחברות ותיקות ומקצועיות שמשתמשות במוצרים וחומרים איכותיים לא תהיה בעיה לתת לך אחריות לטווח שנים גדול יותר. בנירגד תקבל אחריות ל 5 שנים בניגוד לקוב היצרנים שנותנים שנת אחריות אחת.

בסופו של דבר המתקין צריך להיות מקצועי וסובלני ולהציע לך את החלונות המתאימים ביותר עבורך, מתוך מבחר רחב מאוד, לשביעות רצונך.

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם