דלתות הזזה מזכוכית

עיצוב המרחב עם דלתות הזזה מזכוכית

בחברת נירגד, המובילה בתחום עבודות האלומיניום, מתכננים ומייצרים דלתות הזזה מזכוכית עם מסגרת אלומיניום. מדובר בדלתות יפות, תקניות ועמידות, המתאימות לצרכים שונים בבית ובמשרד, המוצעות בכל מידה וסגנון עיצוב מבוקש. 

 

מאפייני דלתות הזזה מזכוכית 

דלתות הזזה מזכוכית עם מסגרת אלומיניום הינן סוג מבוקש של דלתות, בהיותן פריטים מעוצבים בעלי חזות מרשימה, נקייה ואלגנטית, שהינן נוחות ובטוחות לשימוש, אינן חודרת למרחב החדר ומאפשרות חדירה מרבית של אור. הדלתות נעות על גבי מסילה ומוצעות כדלת כנף על גבי כנף או כדלת הנפתחת לתוך כיס נסתר בקיר. בנוסף, בדלתות אלו עושים שימוש בזכוכיות מיוחדות, עבות ובטוחות, עם רמה גבוהה של בידוד תרמי ואקוסטי, שניתן לקבלן בגוונים ומרקמים שונים. 

השימוש בדלתות הזזה מזכוכית 

דלתות הזזה מזכוכית יכולות לשמש למגוון צרכים וחללים. הן בייחוד מבוקשות למפתחים הבאים: 

  • מרפסות וחצרות– דלתות הזזה מבוקשות בייחוד עבור יציאה אחורית לבית למרפסת, גגות וחצרות. זאת בהיותן מאפשרות חדירת מרחב חיצוני לבית פנימה ומעבר מרבי של אור טבעי ואוויר. 
  • משרדים– דלתות הזזה מזכוכית מבוקשות במשרדים רבים בזכות חציצות מעוצבות התורמות ליצירת תחושה של חלל מרווח, והיותן מאפשרות מעבר של אור טבעי ומלאכותי בין חללים, לצד מעקב אחר המתרחש במתחמים שונים של המשרד. 
  • חללים פנימיים– דלתות הזזה מזכוכית מבוקשות גם כפתרון חציצה בין חללים פנימיים שונים בבית, באופן המותיר את החלל מרווח ופתוח ומאפשר מעבר של אור. 
 

עיצוב דלתות הזזה מזכוכית 

בזכות מאפייני דלתות הזזה מזכוכית ניתן לעצבן בשלל אופנים וסגנונות, לרבות: 

  • חזות– לדלתות חזות יוקרתית ומרשימה שתורמת ליצירת תחושה של חלל גדול ופתוח. כמו כן בזכות גמישות העיבוד של האלומיניום ניתן לעצבן בהתאמה אישית עבור כל סגנון עיצוב של בית, כמו סגנון עיצוב מודרני, קלאסי, כפרי, ים תיכוני ועוד. 
  • סוגי זכוכית– דלתות הזזה מוצעות עם מגוון סוגי זכוכיות לרבות זכוכיות שקופות, חלביות, אטומות, צבעוניות, לבנות, מעושנות, עם הדפסים ועוד. מגוון זה מעניק גם רמה גבוהה של התאמה לסגנון עיצובו של הבית, וגם התאמה של מידת הפרטיות וחדירת האור לחלל. 
  • אפשרויות פתיחה–  את הדלתות ניתן לפתוח בצורות שונות, לתוך כיס, כנף על גבי כנף, ולשני הצדדים. 
  • צבע ומרקם– את הפרופיל של דלתות הזזה מזכוכית ניתן לגם לעצב במגוון דרכים בכול עובי, גוון ומרקם מבוקש. למשל ניתן לבחור בפרופיל מגורען בגוון מתכתי של ברזל, פרופיל השומר על חזות טבעית של האלומיניום, פרופיל דמוי עץ, מסגרת בגוון מט או מבריק ועוד.
 

הזמנת דלת הזזה מזכוכית 

להזמנת דלתות הזזה מזכוכית בהתאמה אישית מלאה, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נירגד אלומיניום, בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

 

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם