חיפוי קיר זכוכית למטבח

להתקדם לחיפוי קיר זכוכית למטבח 

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשי מקצוע ולקוחות פרטיים מעדיפים חיפוי קיר זכוכית למטבח. חברת נירגד אלומיניום הפועלת בתחום כבר מעל לשלושה עשורים, מעניקה ללקוחותיה מגוון פתרונות עיצוב מתקדמים המשלבים עבודות אלומיניום וזכוכית. בין היתר החברה מתקינה זכוכית לחיפוי קירות מטבח עם חומרי גלם באיכות גבוהה ביותר, התאמה אשית מלאה ועם שירות מקצועי, יעיל מהיר ואדיב המלווה את הלקוח משלבי תכנון ועד התקנת החיפוי במטבח. 

 

חיפוי עכשווי ומתקדם למטבח 

הביקוש הרב אחר זכוכית לחיפוי קיר מטבח נובע מהיותו תחליף עכשווי, מעוצב, יעיל ובטוח לאריחי קרמיקה מסורתיים, המציג מספר יתרונות מהותיים: 

  • חזות מרשימה– החיפוי מעניק למרחב עוד גוון ותחושה מודרנית, נקייה, יוקרתית ואלגנטית. כמו כן החיפוי אינו דוהה ומתבלה והוא שומר על חזותו המקורית למשך הרבה מאוד שנים. 
  • עמידות– את חיפויי הקיר במטבח אנו מייצרים מזכוכית עבה ומחוסמת, בטוחה ועמידה במיוחד בפני חבלות וגם בפני טמפרטורות גבוהות. 
  • ניקיון– כתמים שעל חיפוי זכוכית פחות בולטים לעין. כמו כן החיפוי אינו סופח לכלוך וכתמי שמן וקל לנקותו בעזרת מטלית לחה וחומרי ניקיון מתאימים. 
  • אפשרויות עיצוב– חיפויי זכוכית למטבח מוצעים בשלל אפשרויות עיצוב, מרקמים, גוונים הדפסים. כך למעשה ניתן להתאים את החיפוי באופן מלא לעיצוב המטבח, הקירות והארונות שלו , לצד עיצוב ייחודי ומרשים המשדרג את חזות החלל. 
  • התקנה– יחסית לפתרונות חיפוי אחרים, התקנת חיפוי לקיר זכוכית במטבח הינה פשוטה ומהירה ואורכת מספר בודד של שעות. 

 

בחירת סוג זכוכית לחיפוי 

בכדי לזכות בחיפוי קיר למטבח איכותי ששומר על חזות צבעיו והדפסיו לאורך זמן, יש להעדיף זכוכית מסוג אקסטרא קליר. מדובר בזכוכית שקופה עם רמה מאד נמוכה של עופרת, שניתן לצבוע אותה בכל גוון מבוקש, לרבות צבע בולט או בהיר, וכך לזכות בקיר עם גוונים חדים במיוחד. מנגד, למי שמעדיף חיפוי עם גוונים יותר שקטים, חיפוי זכוכית רגילה יותר מתאים. מעבר לכך יש לבחור בזכוכית מחוסמת, בטוחה ועמידה בעובי של שישה עד שמונה מ"מ. 

 

תהליך התקנת חיפוי זכוכית 

התקנת חיפוי זכוכית בקיר מטבח מורכבת מתהליך יחסית פשוט הכולל מספר שלבים עיקריים. תחילה יש לבחור בסוג, גוון והדפס זכוכית מבוקש. לאחר מכן מודדים במדויק את מידות הקיר ומיקום נקודות חשמל. בהתאם למידות אלו יחתך משטח הזכוכית כיחידה אחת שלמה, המגיעה לרוב לאורך מרבי של עד שלושה וחצי מטר. לאחר חיתוכה הזכוכית עוברת הליכים של חיסום, צביעה ושל הדפסה באמצעות דפוס דיגיטאלי. לבסוף הזכוכית מותקנת על קיר המטבח באמצעות דבק מיוחד.

 

הזמנת חיפוי זכוכית למטבח 

להזמנת חיפוי קיר זכוכית למטבח בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם נירגד אלומיניום בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

 

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם