חלונות מעוצבים בלגיים

הביקוש לחלונות בלגיים מאלומיניום 

חלונות בלגיים מאלומיניום הפכו למוצר מבוקש בקרב אדריכלים, מעצבי פנים, קבלנים ולקוחות פרטיים. בחברת נירגד אלומיניום מציעים לכם חלונות מעוצבים בלגיים מאלומיניום בהתאמה אישית מלאה לרצונות הלקוח ומאפייני החלון והמפתח. כל זאת מסופק עם תהליך מקצועי שלם, המלווה את הלקוח משלבי תכנון ועד גמר התקנה, ושירות זמין, יעיל, מהיר ואדיב. 

 

 

מהם בדיוק חלונות בלגיים? 

חלונות בלגיים מתייחסים למעשה לסוג הפרופיל של מסגרת החלון, המאופיין בחזות מעוצבת, דקה ומעודנת, עם יחס נמוך של מסגרת בהשוואה לשטחה של הזכוכית ועם צביעה מגורענת ומחוספסת. כמו כן חלונות בלגיים נחשבים לעמידים וחזקים והם גם מוצעים במגוון אפשרויות עיצוב בהתאמה אישית עבור אופן חלוקת החלון, צורת, גודל וגוון המסגרת. למרות שמם מקורם של חלונות אלו באנגליה בה פרופילי ברזל לחלונות החלו להחליף מסגרות עץ מסורתיות וסיפקו מענה הרבה יותר חזק ועמיד. עם השנים חלונות אלו התפשטו לכל העולם והחלו לייצר אותם גם עם פרופילי אלומיניום שבהדרגה השתלטו על השוק והפכו לבחירה מועדפת עבור רבים. 

 

 

מדוע השוק עבר לאלומיניום? 

כאמור, במקור חלונות מעוצבים בלגיים היו מיוצרים עם פרופילי ברזל, אך עם שנים השוק החל להעדיף את התחליף של פרופילי אלומיניום. העדפה זו נובעת מסך היתרונות שמציגים חלונות בלגיים מאלומיניום על פני אלו העשויים מברזל: 

  • חוזק ועמידות– בתור התחלה שני סוגי הפרופילים נחשבים לחזקים במיוחד. יחד עם זאת, ברזל הינה מתכת רגישה ללחות ורטיבות ונוטה לפתח חלודה, ולכן פרופילים אלו נדרשים בעבודת תחזוקה תקופתיות של צביעה. זאת בעוד שאלומיניום עמיד בכל תנאי מזג אוויר, אינו מחליד, שומר על חזותו המקורית וכמעט אינו נדרש בעבודת תחזוקה. 
  • בידוד תרמי ואקוסטי– למעשה רמת בידוד תרמית ואקוסטית של פרופיל ברזל בחלון בלגי אינה גבוהה, והוא מתקשה לבודד רעש ולשמור על טמפרטורה מאוזנת בחדר. זאת לעומת פרופיל אלומיניום המציג רמה גבוהה של בידוד תרמי ואקוסטי כאחד, דבר המונע חדירת ויציאת רעשים, שומר על טמפרטורה מאוזנת בבית וכך גם חוסך בהוצאות אנרגיה לצורכי מיזוג והסקה. 
  • מחיר– התקנת חלון בלגי מברזל הרבה יותר יקרה מאשר התקנת חלון מקביל עם פרופיל מאלומיניום. 
  • עיצוב – שני סוגי הפרופיל מאפשרים קשת רחבה של אפשרויות עיצוב, בשלל צורות, מידות וגוונים. יחד עם זאת פרופילי אלומיניום יותר קלים לעיבוד ועיצוב עם התאמה אישית מלאה לכל סוג של מפתח, גם קטן וגם גדול במיוחד, ולכל סגנון וצורת עיצוב מבוקשת. 

 

מגוון סוגים ואפשרויות עיצוב 

אנו מציעים ללקוחותינו חלונות בלגיים מאלומיניום מעוצבים בשלל סגנונות וסוגים ועם התאמה אישית מלאה למאפייני החלון והעדפות הלקוח. בין היתר ניתן ליצור חלונות הזזה בלגים עם פרופיל דק במיוחד, ודגם עם פרופיל יותר עבה עבור חלונות הזזה גבוהים כמו חלונות למרפסת, העולים על מטר עשרים. כמו כן ניתן לעצב חלונות בלגים על ציר בכל גודל מבוקש, לבחור בחלונות בלגיים עם החלקה ייחודית של מסגרות, עם זכוכית טריפלקס או בידודית ועוד. 

 

הזמנת חלונות בלגיים מאלומיניום 

להזמנת חלונות עם פרופיל בלגי אלומיניום מעוצב בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם נירגד אלומיניום בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

 

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם