מחיצת זכוכית לאמבטיה

התקנת מחיצת זכוכית לאמבטיה 

גם אם עבורכם רחצה אמיתית יכולה להיות רק באמבטיה ואתם לא מוכנים לוותר על התענוג, הוא מגיע עם מחיר בדמות חדר רטוב אחרי כל רחצה. בימינו ניתן לפתור את הבעיה הזו בדמות מחיצת זכוכית לאמבטיה כפי שמציעים בחברת נירגד, עם התאמה מלאה למידות האמבטיה וסגנון עיצוב מבוקש. 

 

למה דווקא אמבטיה? 

יש אנשים שרחצה אמיתית יכולה להיות בשבילם רק באמבטיה שופעת במים חמים, עם קצף ושמנים אתרים מרגיעים, בה ניתן לשכב ולהתפרס, ולתת לחמימות המלטפת של המים העוטפים אותם להסיר את תלאות היום. מעבר לכך אמבטיות מבוקשות גם במשפחות עם ילדים קטנים מהיותן הרבה יותר נוחות ומזמינות לילד מאשר מקלחות. 

 

יחד עם זאת, רחצה באמבטיה מובילה להשפרצת מים החוצה לחדר ולרוב מסתיימת בחדר רטוב. כמו כן האמבט הפתוח מקטין את תחושת הפרטיות בעת הרחצה. בעיות אלו היה בעבר נהוג לפתור באמצעות וילונות, אולם מדובר בפתרון חלקי עם חזות מרושלת ולא אסטטית. בימינו ניתן לפתור את הבעיה באופן הרבה יותר מתקדם, יעיל ומרשים, באמצעות מחיצות זכוכית לאמבטיה. 

 

היתרונות של אמבטיה עם מחיצות זכוכית 

להתקנת מחיצות זכוכית באמבטיה יש מספר יתרונות מובהקים: 

  • מניעת השפרצות– מחיצת זכוכית מונעת השפרצת מים מחוץ לאמבטיה והצפת הרצפות ושומרת את החדר הרבה יותר יבש. 
  • פרטיות– המחיצה מעניקה למתרחץ באמבטיה תחושת פרטיות בטוחה ונעימה. 
  • אסטטיות– מחיצות זכוכית מספקות פתרון אסטטי שמשדרג את חזות חדר מהאמבטיה. 
  • שימוש כמקלחת– הפרטיות וההגנה מפני יציאת מים מהאמבטיה שמעניקות מחיצות זכוכית, מאפשרות לעשות בה שימוש בעמידה כמקלחת. 

 

מגוון אפשרויות 

יש לדעת כי התקנת מחיצת זכוכית לאמבטיה מוצעת בימינו בשלל אופציות, החל ממחיצת הפרדה פשוטה ועד ליצירת מתחם סגור עם דלתות ציר, הזזה או הרמוניקה, ממש כמו במקלחת. כך למשל, הדלתות של המחיצות יכולות להיות על ציר ודו כיווניות עם פתיחה בזוויות שונות, כמו תשעים או מאה שמונים מעלות. כמו כן ניתן לבחור בסוגים שונים של זכוכיות למחיצה שהינן עבות, מחוסמות ובטוחות כמו זכוכיות שקופות, אקסטרא קליר, חלביות, צבעוניות מודפסות ועוד, וכך לקבל פריט מותאם לסגנון עיצוב החדר. 

 

התקנת מחיצת זכוכית 

את מחיצות הזכוכית מתקינים על גבי דפנות האמבטיה ו/או לקירות הסובבים אותה, עם סגירה מלאה או חלקית של חזית האמבטיה ועם אפשרות לסגירה צידית. בנוסף ניתן לבחור בין מחיצה קבועה או מחיצה נפתחת עם דלת. אם מתקינים מחיצה עם דלתות ציר המנגנון שלהן נדרש להיות בתוך הציר וכך לבודד ממים ואבנית. בנוסף, במחיצה יותקנו אטמים אקריליים רכים שאפשר להוציא ולנקות אותם. 

 

הזמנת מחיצת זכוכית לאמבטיה 

להזמנת מחיצת זכוכית לאמבטיה בהתאמה אישית מלאה, למידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם נירגד אלומיניום בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם