מקלחונים בהזמנה אישית

הזמנה מוצלחת של מקלחונים בהתאמה אישית 

מבקשים להזמין מקלחונים בהתאמה אישית? בחברת נירגד אלומיניום תזכו למענה שלם עם התקנה של מקלחונים איכותיים בהתאמה אישית מלאה של מידות, צורה, שיטת פתיחה ועיצוב. לרשותכם עומד צוות מקצועי של החברה הזמין לסייע בבחירה נכונה של מקלחון המותאם במדויק לצרכים ולהעדפות שלכם. בנוסף, בכדי לסייע לכם בבחירה נכונה של מקלחון, לפניכם מספר דגשים בנושא. 

 

איזה סוג מקלחון מתאים לכם? 

בכדי לבחור במקלחונים בהזמנה אישית שמתאימים לכם, יש להכיר את סוגי המוצרים הקיימים בשוק. בגדול ניתן לחלק מקלחונים לשלושה סוגים עיקריים: מקלחון חזיתי, פניתי ואמבטיון, כאשר כל מקלחון מתאים להתקנה במיקום שונה: 

  • מקלחון חזיתי מותקן לאורך קיר והדלת שלו מותקנת בתוך נישה עם שלושה קירות. 
  • מקלחון פינתי מיועד להתקנה בפינת חדר האמבטיה והוא מנצל באופן מלא מרחב נתון ומתאים במיוחד לחללים קטנים. הוא מורכב משתי דלתות עם מגנט, מסילה ומשקוף עליון המחוברים לשני קירות. כמו כן מקלחון זה מוצע גם כמקלחון עגול. 
  • אמבטיון- זו למעשה אמבטיה המתפקדת גם כמקלחת, עם קיר זכוכית חזיתי ודלת שמותקנים לשלוש קירות. 

איזה זכוכית לבחור למקלחון? 

זכוכיות למקלחון נדרשות להיות חזקות ועבות דיין כך שתהיינה בטוחות לשימוש, ללא נטייה להישבר. למטרה זו מתאימים שני סוגי זכוכיות, זכוכית מוחסמת שעברה הליכי חיזוק מיוחדים ואשר בעת התנפצות רסיסיה אינה דוקרניים, וזכוכית רבודה שמורכבת משני לוחות זכוכית שביניהם יריעה פלסטית שמונעת במקרה שבירה את התפזרות הרסיסים. בנוסף, את עובי הזכוכית נקבע בהתאם למידת המקלחון וצורת התקנתו. יש לציין כי זכוכיות מקלחונים מוצעות בגוונים וטקסטורות שונות מזכוכית שקופה, לחלבית ועד למודפסת. 

 

איזה דלת לבחור למקלחון? 

נושא נוסף שיש לתת עליו את הדעת בעת הזמנת מקלחונים בהתאמה אישית, הינו סוג דלת מבוקש. דלתות למקלחונים מוצעות עם שני מגנונים לבחירה, כדלתות כנף עם צירים או דלתות הזזה עם מסילות, כאשר לכל סוג של דלת יתרונות וחסרונות משלו: 

  • דלתות ציר– דלתות הנפתחות לצד ולכן תופסות שטח גדול ניכר במקלחת. יחד עם זאת במקלחת פינתית ניתן לבחור בדלתות ציר הנפתחות פנימה וכך אינן תופסות מקום ואף מגדילות את המרחב כאשר המקלחת אינה בשימוש. מנגד, מדובר בדלתות פשוטות לניקיון ותחזוקה. 
  • דלתות הזזה– דלתות הזזה נעות על גבי מסילה מובנית ולכן אינן תופסות עוד נפח בחדר האמבטיה. יחד עם זאת מסילות אלו אינן נעימות לדריכה והן צוברות בתוכן לכלוך. כמו כן הן לא מאפשרות ניקוז מים בחדר לתוך המקלחון. יחד עם זאת, יש מקלחוני הזזה עם מסילה עילית שיכולה לפתור בעיה זו. 

הזמנת מקלחונים בהתאמה אישית 

למקלחונים בהזמנה אישית, לעוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נירגד אלומיניום, בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

 

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם