תריסי אלומיניום

היתרונות של תריסי הצללה מאלומיניום 

בשוק מוצע מגוון מתקדם של פתרונות הצללה עם שלל צורות הפעלה ופונקציות. בייחוד בולטים תריסים שעשויים מאלומיניום בהציגם רמה גבוהה של אמינות, עמידות וגמישות עיצובית. בחברת נירגד אלומיניום דואגים להתעדכן בכל הפיתוחים והטכנולוגיות החדישים ביותר בתחום תריסי ההצללה מאלומיניום. החברה מציעה ללקוחותיה סל איכותי ועכשווי של פתרונות הצללה, מפתרונות פשוטים ועד למתקדמים וחכמים ביותר. כל זאת לצד התאמה מלאה של תריסי אלומיניום לכל מפתח, חלל וחדר בבית, וליווי הלקוח משלבי בחירה ועד התקנת התריס בביתו. 

 

היתרונות של תריסי אלומיניום 

בעשור האחרון יותר ויותר קבלנים, אדריכלים, מעצבי פנים ולקוחות פרטיים ועסקיים בוחרים בפתרונות הצללה מאלומיניום. זאת בזכות היתרונות הרבים שיש להם להציע, הכוללים בין היתר: 

  • עמידות– תריסי הצללה מאלומיניום מציגים רמה הרבה יותר גבוהה של עמידות, אמינות וחוזק לעומת חומרי גלם אחרים שיש בשוק כמו עץ או פלסטיק. התריסים עמידים בפני פגעי סביבה ומזג אוויר כמו קרינת וחום שמש, גשם, לחות, רוח, אבק וערפיח, והם גם מציגים עמידות גבוהה מפני חבלות, חלודה, שחיקה, דהייה ובלאי. 
  • אמינות– תריסי אלומיניום נחשבים לתריסים אמינים ביותר ששומרים לאורך זמן על חזות ותכונות מקוריות, שאינם נוטים להיסדק, להישרט, להישבר או להתעוות, כפי שיכול לקרות בתריסים מעץ או מפלסטיק. 
  • עיצוב – בהיותו חומר גלם גמיש וקל לעיבוד ניתן לעצב עם אלומיניום תריסים בשלל מידות, עיצובים וגוונים, וכך לזכות בהתאמה מלאה לגודל, צורה ועיצוב מבוקש. 
  • מגוון סוגי פתרונות– האיכויות של אלומיניום מאפשרות לעצב בימינו סוגים שונים של תריסים לרבות רפפות הצללה, תריסי גלילה ותריסים חשמליים צלון פנימי בתוך חלון ועוד. 
  • נוחות שימוש– לצד היות האלומיניום חומר חזק, הוא גם מתכת קלת משקל ולכן אין זה קשה לתפעל תריסים מחומר גלם זה ללא מאמץ יתר. 
  • תריסים חשמליים– בימנו תריסים מאלומיניום מהווים חומר גלם מועדף עבור תריסים חשמליים, המוצעים בהתאמה אישית מלאה ואשר ניתן לחברם למנגנון בית חכם. 
  • תחזוקה וניקיון– תריסים שעשויים מאלומיניום פשוט וקל לנקות והם אינם מגלים רגישות למים או חומרי ניקיון סטנדרטיים. כמו כן הם כמעט ואינם נדרשים בתחזוקה. 
  • מחיר– יחסית לתרומה המתקבלת עם עמידות רבת שנים, השקעה בתריסים אלו כדאית ביותר לאורך זמן. 
  • פתרונות הצללה מלאים– התריסים המוצעים בשוק מספקים פתרונות הצללה מלאים, עם רמה גבוהה של שליטה בכמות האור החודרת לחלל, מאור יום מלא, להצללה חלקית ועד הצללה מלאה שיכולה גם להחשיך את בחדר. 
 

סוגים עיקריים של תריסים 

תריסי אלומיניום מוצעים בשני סוגים עיקריים, כתריסי גלילה או רפפות הצללה. תריסי גלילה מוצעים עם מנגנון ידני או חשמלי והם נגללים כלפי מעלה לתוך ארגז מעוצב. תריסי רפפה הינם תריסים המאפשרים שליטה בזווית השלבים שלהם וכך מספקים שליטה גבוהה בכמות וזוויות האור החודרת לחדר. כמו כן תריסים אלו מוצעים בדגמים שונים, למשל כתריס גלילה, הזזה וכתריס חיצוני. 

 

הזמנת תריסי אלומיניום 

להזמנת תריסי אלומיניום בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נירגד אלומיניום בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

 

 

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם