תריסי גלילה

מאפיינים של תריסי גלילה 

לצד תכנון והתקנת חלונות, בחברת נירגד אלומיניום מספקים גם שירותים נלווים חדשים הכוללים פתרונות הצללה מתקדמים, עם התקנת סוגים שונים של תריסים ובהם תריסי גלילה חשמליים וידניים. התריסים מותקנים בהתאמה מלאה למפתח, עם מוצרים באיכות גבוהה ביותר ועם רמת ביצוע וגימור ללא דופי. 

 

מהם תריסי גלילה? 

תריסי גלילה כשמם כן הם, תריסים עם שלבים הנגללים כלפי מעלה על מנת לפתחם. תחת כותרת זו ניתן למצוא סוגים שונים של תריסים עם או בלי ארגז ובשלל דגמים, מידות וצבעים.  תריסים עם ארגז מבוססים על תריס שלבים מחומרים שונים הנגלל עם רצועה או מנוע חשמלי כלפי מעלה לארגז אחסון מעוצב. תריסי גלילה ללא ארגז מכונים גם תריסי רפפה ובדרך כל הם מורכבים משלבים במידות חומרים וגוונים שונים, שניתן לשנות את הזווית שלהם וכך להשפיע על זווית האור החודר לחדר. זאת על ידי מנגנון פתיחה ידני הכולל חוט למשיכת התריס לצד מוט לשינוי זווית שלביו. 

 

סוגי תריסי גלילה 

בשוק ניתן למצוא סוגים ודגמים שונים של תריסי גלילה: 

  • תריס עם ארגז– תריסי גלילה קלאסיים עם ארגז מעוצב המותקן מעל החלון ואשר התריס מגולגל לתוכו באמצעות חוט פנימי ייעודי. 
  • תריס גלילה ידני רפפה – תריסים עם מנגנון ידני הכולל חוט למשיכת התריס לצד מוט לכיוון שלביו. תריס זה גם נגלל כלפי מעלה וגם מאפשר לשלוט בזוויות כשהוא פרוס. 
  • תריס גלילה חשמלי– תריסי גלילה המוצעים עם מגנון חשמלי הפועלים על ידי לחיצה על כפתור שמותקן בקיר ואו עם מנגנון שליטה מרחוק. 
 

למה דווקא תריסי גלילה? 

תריסי גלילה הינם מוצר מבוקש בקרב לקוחות פרטיים, עסקיים, מוסדיים ואנשי מקצוע וניתן לראותם בבתים ודירות, משרדים, מרפאות,חנויות ועוד. הביקוש לסוג זה של תריסים נובע ממספר סיבות עיקריות: 

  • שליטה גבוהה ברמת הצללה– תריסי גלילה יכולים להעניק כל רמת הצללה מבוקשת מתריס פתוח ללא הצללה ועד תריס סגור עם הצללה מלאה. כמו כן יש בשוק תריסי גלילה עם מצב ביניים לחדירת אור בין השלבים. תריסי גליליה רפפה מאפשרים גם רמה גבוהה של שליטה בזווית השלבים שלהם וכך מעלים את השליטה בזווית וכמות האור החודרת לחדר. 
  • תפעול– תריסי גלילה פשוטה וקלים לשימוש ואינם נדרשים במאמץ מיוחד, דבר הנכון גם לתריסים ידניים וכמובן לתריסי גלילה חשמליים שמעולים למערכות בית חכם, לתריסים גדולים וכבדים וכן לאנשים עם קושי או מגבלה פיזית. 
  • מחיר– אנו מציעים התקנת תריסי גלילה מסוגים שונים עבור מחיר משתלם וכדאי. 
  • חזות– תריסי גלילה מספקים פתרון הצללה מעוצב ועכשווי בשלל עיצובים, חומרים ומידות, ממראה תעשייתי ועד עם מראה מעודן ואלגנטי. 
  • איכות– תריסי גלילה נחשבים לפתרון הצללה איכותי ועמיד לאורך זמן. 
 

הזמנת תריס גלילה 

להזמנת תריס גלילה בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נירגד אלומיניום בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

 

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם