דלתות זכוכית למשרדים

הביקוש עבור דלתות זכוכית למשרדים

בעידן המודרני משרדים רבים בוחרים לעצב את סביבת העבודה עם זכוכית, המשמשת בין היתר עבור דלתות פנים וחוץ של המקום. בחברת נירגד אלומיניום מעצבים ומייצרים דלתות זכוכית למשרדים לפי הזמנה בהתאמה אישית מלאה. מדובר בדלתות איכותיות, מעוצבות, חזקות ועמידות, המיוצרות עם זכוכית בטוחה ומבודדת, שעומדות בכל דרישות התקן עם פרופילי אלומיניום חזקים ומעוצבים. כמו כן הדלתות יסופקו עם תהליך מקצועי המלווה את הלקוח משלב רעיוני ועד התקנה מושלמת של הדלת במשרד.

 

מענה איכותי לצרכים משרדיים שונים

בימינו משרדים רבים מעדיפים לעצב את המרחב הפנימי שלהם עם דלתות זכוכית. הבחירה בסוג זה של דלתות נובעת ממספר יתרונות מהותיים שיש להן להציע:

  • שקיפות – בהיותן שקופות, דלתות זכוכית למשרד מאפשרות מעבר של אור טבעי ומלאכותי וכך חוסכות בצריכה אנרגטית. כמו כן שקיפות הדלתות מעניקה תחושה של מרחב יותר פתוח, גדול ומאוורר והיא גם מאפשרת בקרה אודות המתרחש בחללים שונים של העסק. 
  • עיצוב– בזכות התפתחויות בתחום ניתן לבחור בימנו דלתות זכוכית למשרד בשלל עיצובים מתקדמים ומרהיבים. באופן כללי זכוכית מעבירה מסרים של עכשוויות עם חזות נקייה ואלגנטית. מעבר לכך ניתן לבחור בעיצובים שונים לדלתות לרבות חזות יוקרתית, מיוחדת ועוד. 
  • בטיחות – חשוב להבין כי למרות התדמית השבירה שלהן, הזכוכיות מהן מייצרים דלתות למשרד מציגות רמה גבוהה ביותר של בטיחות, חוזק ועמידות, בהתאם לדרישות החוק והתקן. כך למשל, ניתן ליצור דלתות מזכוכית טריפלקס בטוחה ועמידה, מזכוכית בידודית או מחוסמת. 
  • בידוד אקוסטי–  יש לדעת כי בימינו דלתות זכוכית מציגות רמה גבוהה של בידוד אקוסטי, כך שעל ידי סגירת דלת החדר השוהים בו זוכים לפרטיות מרבית מבלי שיוכלו להאזין לפרטי שיחתם. 
  • התאמה אישית מלאה– דלתות זכוכית מוצעות למשרדים בהתאמה אישית מלאה של מידות, סגנון עיצוב, סוג פרופיל, סוג זכוכית וכדומה. כמו כן ניתן להזמין דלתות מיוחדות, למשל עם רמה גבוהה של בידוד תרמי, עם צלון פנימי, עם הדפסות, דלתות במידות מיוחדות ועוד.
 

לא רק דלתות

עבודות אלומיניום וזכוכית משמשות במשרדים לא רק לדלתות אלא לעוד מגוון צרכים נוספים. בין היתר עבודות אלו משמשות עבור חלונות מעוצבים מסוגים שונים, כמו דלתות הזזה, דריי ריפ או דלתות כנף על ציר. כמו כן נעשה שימוש בעבודות אלו לשם התקנת מחיצות וקירות זכוכית, המספקת ניצול מלא של חלל עם מינימום נפח, ומתאימה לתפיסת משרד אופן ספייס עם חזות פתוחה ומרווחת. בנוסף לכך, זכוכית גם יכולה לשמש לחיפויי קירות מעוצבים בשלל סגנונות עיצוב ועם חזות נקייה ומודרנית.
 

הזמנת דלתות זכוכית למשרד

להזמנת דלתות זכוכית למשרדים בהתאמה אישית מלאה, למידע נוסף וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נירגד אלומיניום בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

 

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם