דלת אלומיניום עם חלון

דלת אלומיניום עם חלון לחללים שונים בבית

בנירגד אלומיניום מעצבים ומייצרים דלתות אלומיניום מעוצבות בהתאמה אישית ובשלל סוגים, סגנונות וצבעים. בין היתר בחברה יעצבו לכם דלת אלומיניום עם חלון שיכולה לשמש כדלת כניסה או כדלת פנים, המוצעת עם חלון מקובע או נפתח על גבי ציר או כחלון הזזה. מדובר בדלתות המבוססות על זכוכית ואלומיניום איכותיים ועמידים, עם רמת ביצוע, גימור והתקנה לא פחות ממושלמת.

 

דלת היוצאת מהבנאליות

ברבים בוחרים לביתם בדלת אלומיניום עם חלון עקב היתרונות שיש לדלת מעוצבת שכזו להעניק. בתור התחלה, דלת אמנם נועדה לספק לנו פרטיות ולבודד רעשים אך היא גם יוצרת משטח אטום ובנאלי. מנגד, בחירה בדלת עם חלון שוברת את אטימות הדלת, מעניקה לה חזות מיוחדת ומאפשרת גם מעבר של אור בין חללים שונים. כמו כן החלון מעניק אמצעי פשוט לשמירה על פרטיות ויכולת לדעת אם יש מישהו בחדר.

 

 

דלתות עם חלון למגוון חללים

דלת אלומיניום עם חלון כפי שאנו מספקים יכולה להתאים למגוון פתחים וחללים בבית, לרבות: 

  • דלתות כניסה – דלת כניסה עם חלון מספקת אפשרות לבחון את הבאים לבית. כמו כן החלון יכול לספק בבית פרטי מקור לכניסת אור. האפשרות לפתיחת החלון גם מעניקה בימים חמים עוד כיוון של זרימת אוויר. 
  • חדרי מקלחת ושירותים – חלון עליון קטן בדלת של חדר אמבטיה ושירותים עם זכוכית אטומה מאפשר לראות אם יש אור בחדר וכך לדעת אם חלל זה תפוס או פנוי, מבלי להפריע לפרטיות המשתמש. כמו כן, על ידי פתיחת חלון החדר ניתן לאווררו מלחות מצטברת. 
  • חדר ילדים – חלון לדלת חדר ילדים מעניק אפשרות לבחון את מעשי הילד וחבריו מבלי להפריע להם. כמו כן עם חלון בחדר תינוקות ניתן לבדוק את מצב הילד מבלי להעיר אותו.
 

עיצוב דלת עם חלון

בזכות גמישות וקלות העיבוד של אלומיניום ניתן לעצב בעזרתו דלתות עם חלון בשלל סוגים וסגנונות. כך למשל, ניתן למקם את החלון בכל מקום בדלת – למעלה, בצד וכדומה, ולעצב אותו בכל גודל מבוקש, מחלון קטן ועד לדלת עם חלונות גדולים. כמו כן החלון יכול להיות בצורות שונות כמו מרובע, מלבני, צר וארוך, מעוגל, עם או בלי סורגים, עם פרופיל בלגי, עם רשתות ועוד. בנוסף ניתן לעצב את החלון בצורות מיוחדות עם פרופילים מעוצבים ישרים או מפותלים. מעבר לכך אפשר לבחור בסוגים שונים של זכוכיות לחלון לרבות זכוכית שקופה, חלבית, צבעונית, ויטראג', זכוכית בידודית או מחוסמת ועוד. 

מלבד בחירת סגנון עיצוב, ניתן לגם להזמין בהתאמה אישית סוגים שונים של דלתות אלומיניום עם חלון. כך למשל, ניתן להזמין דלת עם כנף אחת, שתי כנפיים או דלת וחצי, דלת עם חלק נפתח וחלק מקובע שיכול להיות עשוי מזכוכית, ודלתות הזזה עם כיס נסתר.

 

הזמנת דלת אלומיניום  עם חלון

להזמנת דלת אלומיניום עם חלון בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עם נירגד אלומיניום בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

 

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם