חלון עם צלון פנימי מחיר

להתקדם לחלון עם צלון פנימי במחיר משתלם

מפתחי ביתכם מחדירים יותר מיד אור וחום לבית? השכנים מסתכלים לכם לתוך הסלון? נדרשים להתקין גם חלונות וגם צלונים? מה דעתכם על פתרון אחד משולב לשני צרכים אלו? הפתרון מוצע על ידי חברת נירגד אלומיניום בתור חלון עם צלון פנימי במחיר משתלם במיוחד. מדובר בפתרון מתקדם, יעיל ואסטטי, המוצע על ידי החברה בהתאמה אישית מלאה, עם חומרי גלם איכותיים והתקנה מקצועית ברמת ביצוע וגימור ללא רבב.

 

 

הצורך בפתרונות הצללה

באקלים הים תיכוני החם של ארצנו, פתרונות הצללה הינם בגדר הכרח עבור כל חלון זכוכית. לכן כמעט בכל בית לא תמצאו חלונות חשופים ורובם מעוטרים בוילונות או בתריסים. אמנם יש אנשים האוהבים מוצרים אלו המתווספים לחלון אך יש גם לא מעט הרואים בהם טרחה ופריטים המסרבלים את חזות החלונות בכלל והבית בפרט. במיוחד עבור אנשים אלו הומצאו חלונות עם צלון פנימי שאנו מציעים עבור מחיר משתלם ועם התאמה אישית מלאה.

 

 

עובדות שחשוב לדעת לגבי חלון עם צלון פנימי

אם זאת הפעם הראשונה שאתם נתקלים בפתרון מתקדם זה של חלון עם צלון פנימי, לפניכם מספר עובדות ודגשים בנושא:
  • חלון עם צלון מעניק פתרון הצללה יעיל ביותר בספקו במוצר אחד מענה לשני צרכים.
  • חלון עם צלום פנימי הינו חלון עם זגוגית בידודית כפולה שבתוכה כלוא למעשה צלון.
  • הצלון מופעל באמצעות מנגנון ידני ואו חשמלי ועם מערכת גלילה נסתרת.
  • פתרון מתקדם זה מוצע עבור מגוון סוגי צלונים וחלונות בגדלים שונים, עם חלוקה נאותה של כנפיים ועם התאמה אישית מלאה של מידות וצבעים.
  • בגין מרכיביו והמבנה שלו, עם זכוכית בידודית כפולה שבתוכה צלון, חלון עם צלון עמיד ואיכותי גם משפר באופן ניכר רמת בידוד תרמית ואקוסטית של החדר. הוא מפחית חדירת רעשים לבית וכן שומר על טמפרטורה יציבה בחלל, מונע בריחת חום או קור וחוסך בהוצאת צריכת חשמל ואנרגיה לצורכי הסקה ומיזוג.
  • אין ספק שניקוי תריסים הינה פעולה מסורבלת במיוחד, אבל פעולה זו נחסכת מכם מכיוון שהצלון הכלוא בתוך החלון מוגן בפני לכלכוך ואבק ואינו מתלכלך, ולכן גם חוסך מכם את הצורך בפעולות ניקיון. 
  • העבודה שהצלון מוגן בתוך החלון עם מערכת סגורה, גם מגנה עליו מפני פגיעות ונזקים וכך מעלה את רמת עמידותו לאורך זמן.
  • חלון עם צלון מתאים לשימוש בדירות ובתים פרטיים, במשרדים, מבנית תעשייה, מסחר, מרפאות, מעבדות, מוסדות ועוד.
 

הזמנת חלון עם צלון פנימי

להזמנת חלון עם צלון פנימי במחיר משתלם ועם התאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נירגד אלומיניום בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

 

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם