מסכי זיפ

מסכי זיפ – כדאי להכיר!

חברת נירגד מעניקה ללקוחותיה פתרונות הצללה מתקדמים המבוססים על טכנולוגיות חדישות, שמספקים מענה יעיל לצרכים שונים. בין היתר בחברה מתקינים מסכי זיפ אנכיים, המספקים מענה מעולה למתחמים הנדרשים בהגנה מפני שמש ישירה חזקה וישירה, למתן פרטיות וגם להגנה בפני רוחות חזקות.

 

בעיה של שמש ישירה

בעיקר דירות ובתים הפונים לכיוון מזרח ומערב סובלים בעונה החמה משמש ישירה, חזקה ומסנוורת, אשר לא אחת מונעת ישיבה במרחב חיצוני וגורמת לחימום יתר של חללי פנים. עד כה הפתרון לבעיה זו היה סגירת וילונות ותריסים בבית, אולם פתרון זה גם מונע חדירה של אור טבעי למרחב הפנימי. במיוחד עבור בעיה זו פותחו מסכי זיפ.

 

מאפייניו של מסך זיפ

מסך זיפ או בלועזית zip screen הינו סוג של מסך גלילה אנכי וחזק במיוחד, המופעל באמצעות מנגנון ידני או חשמלי. מדובר במערכת מתקדמת נושאת פטנט, עם עיצוב יעיל, עכשווי וחכם ועם חיבור ייחודי של בד המסך למסילה. חיבור זה המוכר כפטנט מבוסס על מסך שתפור או מולחם עליו סרט זיפ המחובר לשתי מסילות אלומיניום, אשר ביניהן המסך נע. חיבור זה לא מאפשר לסרט הזיפ לצאת המסילה גם כשיש רוחות חזקות.

 

בנוסף, מסך זה מצל את המרחב מפני שמש ישירה והוא גם מעניק פרטיות לדיירים ולכן מהווה אפשרות מבוקשת לסגירת מרפסות. המסך עשוי מבד רשת, בד פולימרי או דרלון, והוא כולל מערכת הנעה ידנית או חשמלית וצינור גלילה המאפשרים את הנעת המסך, וכן ארגז אלומיניום מעוצב לאחסון התריס הנגלל.

 

האיכויות של מסכי זיפ

בחירה במסכי זיפ כדאית בזכות מספר איכויות ויתרונות מהותיים שהם מציגים:
  • מעבר אור– בד המסך מפחית את עוצמת האור והקרינה שחודרים דרכו, כך שמצד אחד נמנעת חדירת חום ואור חזק ומסנוור, ומצד שני מתאפשרת חדירה של אור טבעי לחללים פנימיים.
  • חזות– למסך מראה אסטטי, אלגנטי ועכשווי, התורם לחזות המרחב בו הוא מותקן.
  • מנגנון חשמלי– ניתן לבחור במסך זיפ עם מנגנון הפעלה חשמלי שאפשר לחברו גם למערכת בית חכם.
  • הגנה בפני רוחות– המסך מציג רמת עמידות גבוהה בפני רוחות עזות במהירות של עד מאה קמ"ש וכך מספק מרחב פתוח שניתן לשבת בו גם כשבחוץ נושבות רוחות עזות.
  • שמירה על פרטיות– מסכי זיפ גם מעלים את רמת הפרטיות, במונעם יכולת לראות את הקורה במרפסת או בחצר כאשר הם פתוחים.
  • התקנה– התקנת המסך פשוטה וניתן לשלבו עם פתרונות הצללה אופקיים.
  • התאמה אישית– ניתן לקבל את המסכים בהתאמה אישית למידות מפתח או מרפסת.
 

הזמנת מסך זיפ

להזמנת מסכי זיפ בהתאמה אישית מלאה, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נירגד אלומיניום בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם