עיצוב חלונות לבית

עיצוב חלונות לבית מאלומיניום

מבקשים חלונות איכותיים ומעוצבים לביתכם? בנירגד יספקו מענה שלם לצרכיכם. אנו חברה וותיקה ומומלצת שמתמחה בייצור ובעיצוב חלונות לבית מאלומיניום בהתאמה אישית מלאה עבור כל לקוח, ועם מוצר סופי באיכות חסרת פשרות.

 

 

החברה מלווה את לקוחותיה כבר משלב תכנון החלונות, וממליצה ומייעצת בבחירת פתרונות מעוצבים, חדשניים, טכנולוגיים ומכאניים המתחשבים בסגנון עיצובו של החלל, מאפייניו, תוכנית אדריכלית, כיווני אוויר ואור וכדומה. בהמשך, החלונות מיוצרים עם הליך בקרת איכות קפדני, עד לקבלת מוצר מוגמר מרהיב ביופיו ועמיד, שישרת אתכם שנים רבות וטובות.

 

עיצוב הבית רק עם חלונות אלומיניום

בימינו חלונות מעוצבים לבית מאלומיניום, כפי שחברתנו מספקת, הפכו לסטנדרט בנייה. זאת לאור יתרונות מהותיים שהם מספקים:
  • עיצוב– חלונות אלומיניום הינם מוצר איכותי בעל חזות מרשימה. הם מציגים רמה גבוהה של גמישות המאפשרת להתאימם לכל סגנון עיצוב מבוקש.
  • בידוד תרמי– חלונות אלומיניום מספקים לבית רמת בידוד תרמית גבוהה בפני חום וקור וכך תורמים לשמירת טמפרטורות מאוזנות בבית וחוסכים בצריכה האנרגטית שלו עבור הסקה ומיזוג.
  • בידוד אקוסטי– חלונות אלומיניום גם מספקים בידוד אקוסטי, המונע מעבר רעשים מבחוץ לתוך הבית ולהיפך.
  • עמידות– חלונות איכותיים מאלומיניום מציגים רמה גבוהה של עמידות לאורך זמן בפני שחיקה ובלאי שנובעים בין היתר מפגעי מזג אוויר וסביבה שונים.
  • פתרון יעיל– חלונות אלומיניום יכולים להתאים לכל סוג וצורה של מפתח ולספק פתרון יעיל לכל תנאי שטח ואילוץ.
 

חלונות מעוצבים בהתאמה אישית

עימנו כל לקוח זוכה בחלונות מעוצבים עבור ביתו באיכות מעולה של חומרי גלם ושל התקנה ועם התאמה אישית מלאה. בחברה מוצע מגוון דגמים וסוגים של חלונות אלומיניום המסופקים בהתאמה מלאה לטעם והעדפות אישיות, כדוגמת חלונות הזזה, חלונות יוקרה ייחודים, חלונות בלגיים, חלונות עם צלון פנימי, חלונות באוהאוס ועוד. כמו כן, הידע הרב של החברה בתחום מאפשר לספק פתרונות יעילים לכל נתוני מפתחים ואילוצים שיש להתחשב בהם.

 

 

טיפים לבחירת חלונות מעוצבים לבית

בכדי לסייע לכם בבחירת חלונות מעוצבים שמתאימים לכם, לפניכם מספר עצות בסיסיות בנושא:
  • התאמה לסגנון הבית– בחרו בחלונות מתאימים לסגנון עיצוב הבית, בין אם מודרני, כפרי, קלאסי, אורבאני, יוקרתי וכו'.
  • תכנון נכון– יש לבחון מראש ועדיף בעזרת גורם מקצועי את כיווני השמש והאוויר בבית ובהתאם להם לתכנן חלונות לכל חדר וחלל.
  • חלון מותאם לחדר– למעשה לכל חדר בבית מתאים סוג אחר של חלון. כך למשל לחדר ילדים יש צורך בחלון בטיחותי עם פתיחה מאובטחת וחלקית, בחדר שירותים יש צורך בחלון קטן המעניק פרטיות, בסלון עדיף לרוב חלונות הזזה גדולים וכו'.
  • הכירו את סוגי החלונות שיש בשוק– כדאי לבצע סקר שוק ולהכיר את סוגי החלונות ובכך להגדיל את טווח הבחירה שלכם.
 

הזמנת חלונות מעוצבים לבית

 לעיצוב חלונות לבית מאלומיניום בהתאמה אישית ואיכות חסרת פשרות, לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם נירגד אלומיניום בטלפון 054-2250523 או במייל nirgad64@gmail.com.

 

 

צרו עימנו קשר ונחזור אליכם בהקדם